עוגות מספרים לנוער

שתף עמוד:

הטרנד הכי מדובר הגיע גם אלינו! סדנה חדשה לנוער שתלמד אתכם שלב אחרי שלב בדרך לעוגת מספרים מקושטת שתקצור לכם מחמאות בלי סוף. בסדנה נלמד מתכון לעוגה המדוברת מהתחלה ועד הסוף, עם טריק הגיוון האינסופי הכלול בפנים - צורות, קישוטים ועוד!

מתאים לגילאי 13-17 ללא צורך בליווי מבוגר.

תפריט הסדנה
הכנת בצק פריך
זילוף וקישוט
הכנת קרם מסקרפונה
הרכבת עוגה אישית 2 קומות
הכנת בצק פריך
הכנת קרם מסקרפונה
זילוף וקישוט
הרכבת עוגה אישית 2 קומות
בהנחיית הקונדיטורית: חני לשם

חני לשם הקימה וניהלה את הקונדיטוריה "חטאים מתוקים". בנוסף, עוסקת חני מזה שנים רבות בהוראת קונדיטוריה ב 4Chef ובבתי ספר שונים ומובילה פעילויות הקשורות בבסיס האפייה: פיתוח מוצרים, ליווי יצרנים בתהליכי ייצור וייעוץ לעסקי מזון. הודות לניסיון העצום, לידע המקצועי ולשביעות הרצון הגבוהה לה זוכות סדנאותיה של חני, היא מובילה גם את קורסי הקונדיטוריה המקצועיים של 4Chef בהוד השרון ובמודיעין.

לעמוד השף >
שתף עמוד:
הסדנה מלאה!
השאירו פרטים להצטרפות לרשימת המתנה
4 תגובות
דירוג ממוצע: 5
חן לונט לוי
2019-12-07 21:47:05
היה מדהים וממש נהנתי
אהוד פירסט מילניצקי
2019-08-06 11:22:28
מאוד נהנתי מהסדנא, רכשתי ידע שאוכל ליישם אותו. בבית אמרו שהעוגה טעימה מאוד, חני והודיה מקסימות ונעימות כתמיד. מומלץ בחום
שי דיין
2019-08-06 08:25:08
היה מאוד כיף ומעניין וטעים ולמדתי איך מכינים את הבצק וכמה זמן הוא צריך להיות במקרר.
מאוד מאוד נהנתי
תמר
2019-08-05 23:04:49
היתה סדנא ממש מוצלחת - מהנה ומלמדת
חשוב לדעת על הסדנה:

* הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות משרד הבריאות (מתכונת קורונה) הרבלנטיות ביום הסדנה. יש להגיע חבושים במסכה. כפפות יסופקו ע"י 4Chef בכניסה לסדנה. ההשתתפות בכפוף למילוי הצהרת בריאות מקדימה. פירוט מתכונת הסדנאות ב 4Chef ע"פ הנחיות משרד הבריאות - בדף הבית שלנו בתפריט למטה "סדנאות בישול - מתכונת קורונה".
* ביום הסדנה ייהנו משתתפיה מ 10% הנחה בקניות בחנות 4Chef
* משך הסדנה: כ- 3 שעות. במהלכה יינתנו הסברים על כל המנות. תיתכן חלוקה לקבוצות כאשר כל קבוצה תהא אחראית להכנת חלק ממנות הסדנה.
* במהלך הסדנה תיהנו מטעימות נדיבות מהמנות שהוכנו. הטכניקות שלמדתם, הטיפים והמתכונים - שלכם לתמיד.
* כשרות: המתחם במודיעין ובאשדוד כשר בהשגחת רבנות. ארנה: כשר ללא תעודה. שרונים - חלבי בלבד. קרליבך: לא כשר.
* יש להגיע עם בגדים נוחים, נעליים סגורות ושיער אסוף.
* במהלך הבישול והאפייה בסדנה נעשה שימוש בחומרי גלם ומרכיבים שחלקם אינו רשום במתכונים. במידה ולמשתתף בסדנה ידוע על אלרגיה לסוג מזון מסוים, אנו ממליצים לפנות למנהל הסדנאות ב 4Chef בעת ההרשמה. התאמות למתכונים לא יתאפשרו במהלך הסדנה עצמה.
* ניתן לבטל השתתפותכם בסדנה וזאת עד 72 שעות לפני מועדה. לאחר מכן, בשל ההכנות שלנו לקיומה של הסדנה, לא נוכל לאפשר החזר כספי במקרה של ביטול השתתפות.
* מתחם הסדנה אינו איזור סטרילי מחומרים אלרגנים, המתחם עלול להכיל עקבות של חומרים שונים כדוגמת גלוטן, אגוזים מסוגים שונים, סויה ועוד.