אודותינו

רשת 4Chef הינה רשת חנויות קונספט המתמחה בציוד ואביזרים למטבח ומציעה כלים למטבח ופתרונות איכותיים לטבחים מקצועיים וחובבים כאחד. הרשת הוקמה בת”א לפני 15 שנים כחלוצה בתחום אביזרי הבישול והאפייה בישראל ומאז צמחנו והקמנו סניפים גדולים נוספים, תוך הוספה עקבית של מותגים מובילים של מוצרים לחובבי בישול ואפייה.

הרשת מתמחה במגוון רחב של כלים למטבח – אביזרים מקצועיים לבישול ואפייה מבית המותגים המובילים בעולם: כלי הגשה ואירוח, סכיני שף ואביזרי חיתוך, סירים ומחבתות איכותיים, אביזרי מטבח, מוצרי חשמל למטבח, אביזרי אפייה ועוד.

אנו אוהבים לעמוד לצד לקוחותינו בכניסתם אל המטבח. אנו שמחים לחוות ביחד עם לקוחותינו הנאמנים את ההנאה, החווייה והסיפוק שבכל הכנה של תבשיל או מאפה עשיר ומעורר התפעלות. סניפי הרשת ייחודיים בשילוב של סדנאות בישול בתוך החנויות. סדנאות אלה, כמו גם כיתות אמן בהנחיית השפים המובילים בישראל, וקורסים בעלי מפגשים שבועיים, נערכים במרכזים קולינאריים מקצועיים, מאובזרים ומרווחים.

ישראל אהרוני, שאול בן אדרת, אביב משה, מיקי שמו ושפים רבים נוספים מעבירים מדי יום סדנאות שמהוות חווייה קולינרית ולימודית מהנה ובלתי נשכחת.

6
סניפים
1,304
סדנאות וקורסים בשנה
38
שפים מובילים
6,440
סוגי מוצרים בחנויות
הכירו את השפים שלנו